Шлях слова

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Шлях слова » Горизонт 9 » Кабінет Полковника


Кабінет Полковника

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Тут Сидить Полковник, начальник бази та куратор проекту.

2

Полковник сидів у себе в кабінеті. У таку спеку виходити не хотілось зовсім. Та й Антарі запізнювався.
Стук у двері перервав його роздуми. - Заходь.
У двері увійшов хлопець, за ним йшла невідома дівчина. - Цивільна?
Хто це?
Порушниця. Йшла у напрямку бази через ліс. Її ніхто не прикривав. Каже, що доктор Штомін був її другом. І ще одне - вона володіє Словом.
певно, це вона прорвала периметр зранку. Охорона помітила розрив кунтуру огорожі. - Ім'я та прізвище? - Полковник пройшов до картотеки. - Добре, що там тренувався Антарі. Сподіваюсь, тут щось буде про неї.

3

Горизонт 9 - Ліс -> Горизонт 9 - Кабінет Полковника

Заходь. - Антарі зайшов до кабінету.
Полковник підняв на нього очі. Точніше, на ту, хто йшла позаду нього.
Хто це?
Це ворожо налаштований гуманоїд! Що я маю тобі казати? - Порушниця. Йшла у напрямку бази через ліс. Її ніхто не прикривав. Каже, що доктор Штомін був її другом. І ще одне - вона володіє Словом.
Антарі стежив за реакцією Полковника. Той не виглядав здивованим. Навпаки, він спокійно встав, підійшов до картотеки. - Ім'я та прізвище?
Може він знає більше за мене?

Отредактировано Antari (2012-06-22 00:20:26)

4

Було видно, що Полковник якщо не очікував, то хоча б підозрював, що в нього будуть «гості».
- Ім’я та прізвище? – спокійно запитав він і пішов до картотеки.
- Не думаю, що ви знайдете його в своїх записах, - спокійно відповіла Натка. У всякому разі, я на це сподіваюсь, - додала вона подумки.
- Мене звати Ната Ворона, - представилась вона. На цих словах Полковник нахмурився.
- Хіба ви не маєте бути в Англії?
- Ні, я їздила туди на наукову практику, просто трохи затрималась, - здивовано відповіла дівчина.
- Хм. До нас прийшла дещо інакша інформація. Ви ніби то виїхали туди на ПМП.
- А, то в посольстві дещо наплутали. Через цю плутанину я і затрималась там.
- Зрозуміло, - зітхнув Полковник, - Тому вас ніхто і не намагався знайти, ви ж ніби не були пов’язані з дослідами. Хоча ми і збирались перевірити, чи нічого ви не знаєте, та все ж, це не видавалось дуже важливим. А дарма, дарма… Кажете, доктор Штомін – ваш друг?
- Так. Дуже близький. Тому я хочу знати, що з ним.
- А я хочу знати інше. Яким чином і коли ви оволоділи Словом?
Ната уважно подивилась на Полковника. Юнак, який привів її, стояв позаду неї і не менш уважно слухав.
Що ж, все розповідати не буду, але брехати теж не годиться. Люди вони ніби адекватні, і вбивати мене не збираються. Ризикну.
- Я була першою, хто ним оволодів. – спокійно сказала дівчина. Юнак закашлявся, а Полковник пронизав її таким поглядом, що їй аж дух перехопило. Але витримка в нього була ще та, більше нічого не виказувало в ньому ні здивування, ні інших емоцій.
- Про це, будь ласка, детальніше. І присядьте, не бійтеся.
Ната сіла на стілець перед столом, юнак лишився стояти позаду, а Полковник сів навпроти неї, періодично беручи до рук і перекладаючи з місця на місце різні папери.
- Ми познайомились на одній конференції,  десь рік тому. Він тоді ще тільки розробляв свою теорію, і ще не мав підтверджень, що вона вірна. Мене зацікавила не стільки теорія, скільки він сам – спілкуватись з ним було великим задоволенням, я дізналась багато нового та цікавого. Напевно, що і йому було досить цікаво зі мною спілкуватись, ми часто зустрічались як на різних конференціях, так і поза ними, і обговорювали новітні дослідження, різні теорії, навіть створили свою філософську концепцію, яку, щоправда, досі не розробили до кінця. Так сталось, що я почала знімати в нього кімнату. Я часто їздила в різні країни, і не сильно заважала. Одного разу він подзвонив мені в такому стані, неначе був на межі нервового зриву. Попросив приїхати додому. Я одразу ж приїхала, і він показав мені матеріали своїх досліджень. Тремтячим голосом Слава розповідав мені про те, що можна робити за допомогою Слова. Багато чого я не зрозуміла, але мені в очі потрапив цікавий набір слів. Щось ніби смикнуло мене, і я прочитала перше слово вголос.  Стілець, який стояв біля мене, негайно зник. Ми зі Славою не повірили своїм очам. Я згадала, про що він мені розповідав, і зрозуміла, ЩО я зробила. Недовго думаючи, я прочитала інше слово. Стілець став на місце. Я ніби відчувала його всередині себе, і в той же час абсолютно його не відчувала. Це були надзвичайно дивні відчуття. Слава дивився на мене і не вірив своїм очам. Ми одразу ж вирішили, що не варто нікому казати про мене. Тому що я не хотіла змінювати своє життя, а якби хтось дізнався, то це неодмінно сталось би. Інколи я тренувалась, і Слава допомагав мені вчитись керувати Словом. Та дуже швидко проект засекретили, і я розуміла, чому. Можливості тих, хто володів Словом, були дуже специфічні, і використовувати їх можна було по-різному. Я старалась бути дуже обережною з цим, і користувалась ним дуже рідко, просто щоб тримати форму. На аналізаторі мене ніхто не перевіряв, та воно і на краще.  Ось така історія.
Це якщо опустити масу важливих деталей, - подумки додала Ната, - наприклад, про купу експериментів, даних про які не має ніхто, окрім мене. 
- Он воно як… І тепер ви шукаєте доктора Штоміна. Для чого? Може, його забрали задля його ж безпеки.
- Думаю, тоді б я знала хоч щось про те, що він кудись зникне. А не зустріла вдома пусту квартиру та пральню на місці лабораторії без жодного натяку на те, чи він взагалі живий.

5

Хлопець уважно слухав історію дівчини. Як там її звуть, Ната?
Йому сподобалась обережність, з якою дівчина і доктор поставились до інформації про Нату як носія.
- Он воно як… І тепер ви шукаєте доктора Штоміна. Для чого? Може, його забрали задля його ж безпеки.
- Думаю, тоді б я знала хоч щось про те, що він кудись зникне. А не зустріла вдома пусту квартиру та пральню на місці лабораторії без жодного натяку на те, чи він взагалі живий.
Розумна дівчинка. - Антарі посміхнувся. - Тепер просто так і справді звідси не вийде.
Полковник щось знає про неї, отже, вона не є ворожим агентом. Хм, може її приймуть в наш підрозділ?

6

Полковник задумався. Спека вбивала бажання щось робити начисто. Дівчинна не була агентом, це було ясно. Звісно, слід ще було перевірити її контакти у Англії, але поки що можна було вважати, що вона "чиста". Офіційні процедури зайняли б не одну годину, а необхідність прийняття її у  підрозділ була очевидною.
Щодо того, де зараз доктор - це загдка для нас самих. Кілька місяців тому на місце, де він проводив досліди, було скоєно напад.
Отже так. - Полковник подивився на дівчину. - Тобі доведеться попрацювати з нами. Варіантів у тебе нема, ти занадто багато знаєш. Ми - військовий підрозділ проекту "Хранитель". Усі бійці підрозділу володіють словом.
Він подивився на Антарі.
Поступаєш у розпорядження лейтенанта Чурзіна. Будеш виконувати його накази. Антарі, якщо вона спробує втекти або ще щось викине - ти знаєш що робити. Ось вам завдання на сьогодні: маєте відправитись у місто і знайти хлопця, що є носієм. Ось особова справа і фото.
Полковник побачив, що Антарі не сподобалась ідея приписати новеньку до нього. - Це наказ.

7

Поступаєш у розпорядження лейтенанта Чурзіна. Будеш виконувати його накази. Антарі, якщо вона спробує втекти або ще щось викине - ти знаєш що робити. Ось вам завдання на сьогодні: маєте відправитись у місто і знайти хлопця, що є носієм. Ось особова справа і фото.
Що? Навіщо? - Але, полковнику...
Це наказ.
Дідько. - Так, пане полковнику. - без ентузіазму відповів він.
Пішли, по дорозі познайомимось. - хлопець взяв особову справу і фото. Хатар.
Зайдемо до мене, мені треба перевдягнутись у цивільне.

Горизонт 9 - Кабінет полковника -> Горизонт 9 - Житлові приміщення

8

Горизонт 9 - Житлові приміщення -> Горизонт 9 - Кабінет полковника

Антарі увійшов до кабінету. Завдання виконано. Він відсунув стільця та сів коло столу, закинувши ноги на інший стілець.
Хлопчик у неї на слові. Готові випускати його по команді. Я прикрию. Але переконувати дванадцятирічну дитину в тому, що ви - не злий бабай будете самі. Хіба що Ната вам допоможе і використає жіночий шарм. - Антарі посміхнувся.
Врешті-решт, не так багато людей володіють словом. Повинен же цей статус приносити якесь задоволення.
Полковник подивився на бійця. Відставити вимахуватись.
Ага, вже! - Є відставити вимахуватись! Накажете ще й ноги зі стільця прибрати?
Полковник похитав головою. - Дитсадок. Як завжди. - Він встав та підійшов до вікна. Повернувшись до нього спиною, він сказав: Випускайте вже.

9

Натка стояла біля кабінету Полковника, чекаючи на наказ.
Подивимось, як я зумію працювати з воєнними. Зрештою, поки що все не так і погано, навіть цікаво. Звісно, хотілось би пошвидше почати шукати доктора, але не все і одразу. Послуга за послугу, я їм допомагаю з роботою, вони мені - з пошуками В'ячеслава. Тому постараюсь виконувати все якісно.
Антарі висунув голову з кабінету і кивнув, щоб Ната зайшла. Вона пройшла до столу та повернулась до напарника: і?
- Випускай його.
Дівчина зосередилась. Вона ще не настільки добре володіла Словом, і з людьми проробляла це вперше. Очевидно, Антарі це зрозумів, тому що напружився і уважно спостерігав.
- Гірісте.
Секунда тиші. Бах!
- Ай!!! - хлопчик, що лишився в тій же позі, в якій був взятий на Слово, обернувшись лицем до Нати і перечепившись нога об ногу, з розгону вдарився головою об стіл.
Ой.. Забула, він же падав.
- Що за... - почав було він, але зупинився на півслові і озирнувся навколо, - ну ясно. Прийти за мною в школу було заскладно, так?!
- На це не було часу, вибач, - посміхнулась Ната, - не дуже вдарився?

10

- Аааааа! Могли б льоду дати. Але ж ні, буде гуля через вас.
Я потряс головою, яка від цього не стала боліти менше. Роззирнувся навоколо, якесь незнайоме місце, кабінет чи що. За мною стоять ті двоє зі школи, а біля вікна незнайомий дядько, судячи по формі, полковник.
- Доречі, де я? Ви не думали, що директор буде кричати і т.д.? І доречі, хто ви такі і якого чорта? Де тут вихід? Поясніть якого милого я був взятий на слово і звідки ви вмієте ним користуватись! І звідки ви знаєте доктора?
І взагалі, я їсти хочу!

Отредактировано Белка (2012-06-25 23:32:15)

11

Полковник вислухав усю цю нісенітницю з армійським терпінням. Йому всього 12. Він так і мав реагувати.
Заспокойся, друже. Відповідаю по порядку: ти на базі Горизонт 9, де працював професор Штомін. Директор кричати не буде, я дзвонив йому та усе з ним владнав. Можливо, тебе тепер переведуть вчитись у "заклад закритого типу". Ми - спеціальний підрозділ служби безпеки України "Хранитель". Вихід на три поверхи нижче, охороняється. Увесь особовий склад підрозділу володіє словом. Тобто, сюди відбирають тих, хто ним володіє. Цей підрозділ - результат роботи доктора. Ми прикривали його відкриття з його власного дозволу - він розумів, що таке відкриття переверне світ.
Уявіть, що терорист пронесе на слові бомбу і підірве дитячий садок. Або вивезуть дівчат до іншої країни - працювати "нічними метеликами". Жодного контролю, жодних ефективних перевірок. Тотальна підозра та страх. Це не те, чого хотів професор. І не те, чого хотіли ми. Тому подальші експерименти він проводив на базі Горизонт 4. Ми організували його зникнення, щоб ніхто не дотягнувся до його дослідів.
Але... На Горизонт 4 напали. Невідомі бійці викрали професора, один з аналізаторів та креслення комп'ютера, що підбирає слова для обдарованих. Пізніше все це було передано представникам різних країн на своєрідному аукціоні. Ми підозрюємо, що професор теж став лотом.
Тож тепер він в руках спецслужб іншої країни. Якої - ми ще не знаємо.Тож тепер намагаємось це дізнатись і звільнити професора. Як я розумію, вам обом важливо досягнути такого ж результату. Тому пропуную вам стати членами підрозділу. Військове звання отримаєте пізніше. Якщо згодні - я відправлю когось підготувати вам кімнати.

Полковник перевів дух. - То що?

12

Ого , я бачу що сам цього зробити не зможу! а інформації у них більше тай ще цілий підрозділ людей які володіють словом . вибору я не маю вони мене не відпустять  коли знають що я знаю! і мені від них буде пуступати допомога і захист ( це не погоно) !

які наші подальші дії і місії командире ( я гадаю він представиться )
А вас як звати люди які крадуть дітей ?
Я досі хочу їсти доречі , і ви дасте дитині <з підрозділу померти а ?
Я хочу дізнатись чи цей підрозділ якось порушує мою свободу ?
Ви пренесете мені льоду чи може стільця хочаб ?

А і доречі полковник вибачаюсь за свою нахабність.

Отредактировано Белка (2012-06-26 01:13:39)

13

Зрештою, все як я і думала. Нічого неочікуваного не почула, хіба що уточнила дещо. Але це і добре, мої плани не змінюються. "Хранитель", так?..  Ох, Слава, ну ти і створив собі допоміжну організацію. Молодець. Тепер я точно зможу тебе знайти.
Малий вже по повній засипав Полковника питаннями, а Ната стояла і співчутливо дивилась на нього. Мда, наврядчи він звик до таких активних і говірких дітей, з такою-то роботою... Вона підійшла до Антарі і тихо взяла особову справу хлопчика. Вадим Кабанов, значить.. 12 років.. Що ж.
- Вадим? - спокійно звернулась до нього дівчина. Він різко обернувся.
- Називай мене Гіас!
- Як скажеш, - примирливо сказала вона, - мене звати Ната, а це - Антарі. Дозволь я тебе переб'ю на хвилинку, а потім, я впевнена, Антарі надасть тобі все необхідне, - вона поглянула на напарника, і він швидко закивав головою, - я допоможу з раною та ґулею, не хвилюйся, це несерйозні рани, вони дуже швидко заживуть. І після цього ми знайдемо що поїсти, обіцяю тобі. Домовились?
- Припустимо, що так, - погодився малий, - але як щодо інших моїх питань?
- Мм, я тут теж новенька, тому відповіді на них дасть нам наш лейтенант. Правда ж? - Ната знову поглянула на Антарі. Вже зі значно меншим ентузіазмом, він знову кивнув. До речі, мені теж цікаво буде дізнатись про такі деталі.
- Пане Полковнику, - Ната подивилась на нього, - я згодна бути в підрозділі, але хотіла б дізнатись ще деякі деталі. А також важливу для мене інформацію про те, яким чином проводились дослідження доктора Штоміна, і як саме його перевезли сюди. Я матиму доступ до неї?

14

- Мм, я тут теж новенька, тому відповіді на них дасть нам наш лейтенант. Правда ж? - Фууу... вона мене таки підписала до діалогу.
- Пане Полковнику, я згодна бути в підрозділі, але хотіла б дізнатись ще деякі деталі. А також важливу для мене інформацію про те, яким чином проводились дослідження доктора Штоміна, і як саме його перевезли сюди. Я матиму доступ до неї?
Ха, а дівчинка знає, чого хоче!
Я надам вам певний доступ до результатів дослідів професора, але на повний допуск не розраховуйте. Принайні, поки що. Ви маєте розуміти, наскільки сектрена ця інформація. А вас обох слід перевірити, хоч ви і були серед друзів професора.
Щодо його перевезення - стандартна операція зачистки слідів рівня один. Деталі дізнаєтесь з матеріалів стратегічного посібника - я його вам передам у кімнату.

Господи... - Полковнику, я відведу їх у кімнати та принесу їм чогось попоїсти. А щодо того, чи порушує підрозділ твої права - тільки в межах збереження секретності організації. Коротко кажучи - в місті ти буватимеш, можливо, трохи рідше. За все інше не бійся - по всій базі є вільний вай-фай та у кожній особовій кімнаті стоїть комп'ютер. Заміна підійде? - Хлопець посміхнувся. - Полковнику, вам поталанило. Одразу два бійці: мила дівчина і слухняний хлопчик. Хочу й собі таку армію. Втім, хлопчика можете лишити собі. - Посмішка стала ще ширшою.
Тож, Нато, Гіасе, ідемо за їжею і спати, я втомився.
Антарі бадьорими кроками вийшов з кабінету. Діти. - посміхнувся Полковник.

Горизонт 9 - Кабінет полковника -> Горизонт 9 - Житлові приміщення

Отредактировано Antari (2012-06-26 02:03:42)


Вы здесь » Шлях слова » Горизонт 9 » Кабінет Полковника


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно