Шлях слова

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Шлях слова » Горизонт 9 » Житлові приміщення


Житлові приміщення

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Кімнати персоналу бази та членів спецпідрозділу.

Отредактировано Antari (2012-06-21 15:20:24)

2

Антарі вийшов з кімнати. Навушники звично грали щось динамічне. Камуфляж хоч і навіював неприємні асоціації з регулярною армією України, але не створявав забагато дискомфорту. Така форма одягу на базі не була обов'язковою, але камуфляж і справді був цупким і досить практичним. Привітавшись з кількома людьми з персоналу бази, Антарі пішов у напрямку тренувального майданчика.
- Було б непогано щось перехопити по дорозі... Ні, краще потренуюся годину, потім одразу піду у їдальню. Інакше, якщо поїм, взагалі нічого не захочеться.
Повернувши за ріг, Антарі побачив вихід з комплексу.
- Відпрацюю катану. Стріляти ліньки, а на смузі перешкод самому нудно.

Горизонт 9 - Житлові приміщення -> Горизонт 9 - Тренувальний майданчик

Отредактировано Antari (2012-06-22 01:10:57)

3

Кабінет Полковника -> Житлові приміщення

Ната на прощання кивнула полковнику та вийшла з кабінету слідом за новим компаньйоном. Ситуація складалась не зовсім так, як уявляла собі за можливе дівчина раніше, та наразі її абсолютно влаштовував такий хід справ. Вона отримала, хоч скоріше за все і дуже обмежений, та все ж доступ до інформації, а ще можливість познайомитись з іншими людьми, що володіють Словом. Завдяки їм, нехай це і по-споживацьки,   вона могла дізнатись щось, що стосується Слави, і натрапити на слід тих, хто його забрав. Ната згадала слова полковника: Щодо того, де зараз доктор - це загдка для нас самих. Кілька місяців тому на місце, де він проводив досліди, було скоєно напад.

Це дуже дивно, - подумала вона, - така серйозна організація, а захистити своїх же працівників, та ще й такого рівня, не може. Або ж це викрадачі значно вищого рівня. Хто ж це? І треба буде дізнатись, хто «замітав» сліди за ним.. А тоді ще раз перевірити, що взяли і що лишили. Можливо, так я зможу помітити якусь деталь. І ще.. Так, точно.. Доведеться бути під командуванням цього хлопця. Що ж, будемо знайомитись.

Ната подивилась уважніше на спину юнака, що мовчки ішов попереду, лише іноді озираючись на те, чи вона часом не відстала.

- Ем.. лейтенант Чурзін? Чи як я маю тебе називати? – ніяково запитала вона.
- Антарі. Хоча взагалі я Сергій.
- Дуже приємно, - всміхнулась дівчина, і Антарі легенько всміхнувся у відповідь.
- Взаємно. Ми прийшли.

4

Горизонт 9 - Кабінет Полковника -> Горизонт 9 - Житлові приміщення

Зайшовши в свій номер, Сергій скинув камуфляжну куртку на ліжко. Потім підійшов до шафи та почав шукати там щось, в чому буде не так жарко.
Треба буде трохи оновити свій гардероб. - Він дістав з шафи сіру сорочку з коротким рукавом. - Підійде.
Перевдягаючись у джинси, хлопець думав . І чого полковник прикріпив її до мене? Та і чого він так просто їй повірив? повинні ж бути якісь перевірки. Хм, це печально.
Нарешті, закінчивши перевдягання, хлопець перевірив кішені. Телефон, гроші, посвідчення особи лейтенанта СБУ.
Тепер можна вирушати.
Заглянувши у особову справу, Сергій посміхнувся. Об'єктом був хлопчик 12 років.
Ще один кадр. Жінки, діти, жінки-діти... Цікаво, хто ще попаде у підрозділ...
Можемо ідти. Ти готувалась до більш тривалої розвідки, тож не думаю, що ти встигла зголодніти. А мінералка має лежати у машині.
Хлопець потягнувся. Ох. Так, до речі. Вітаю у спецпідрозділі "Хранитель". А тепер пішли, робота чекає.

Горизонт 9 - Житлові приміщення -> Школа - Территорія навколо школи

5

Школа - Территорії навколо школи ->  Горизонт 9 - Житлові приміщення

Антарі зайшов до своєї кімнати. Пройшовши до ліжка, він повернувся спиною і завалився на нього.
Непогано спрацювали. В тебе хороша реакція. От тільки раніше той хлопець не довіряв лише мені, а тепер не буде вірити і тобі. - Хоча, я і сам думав, що доведеться його так транспортувати.
Хлопець поглянув на Нату. - Якщо хочеш - можеш взяти щось випити на столі. Там має бути і сік.
Потягнувшись, Антарі встав. - Треба доповісти Полковнику. Хоча, нам все одно доведеться пильно стежити за хлопчиком, коли ти його випустиш.
Ось би тебе саму туди відправити і піти в їдальню. Жаль, що я повинен бути поряд під час повернення хлопця...

Отредактировано Antari (2012-06-24 21:55:40)

6

- Якщо хочеш - можеш взяти щось випити на столі. Там має бути і сік.
Тільки почувши це, Ната зрозуміла, на скільки хоче пити. Очевидно, вже давно, але вона так міцно замислилась, що навіть не помітила. Підійшла до столу, на який вказав Антарі і налила собі склянку соку. Ммм, смачно... Цікаво, що далі? Вони приставлять охорону до малого? Чи закриють в камері? І для чого він їм взагалі, йому ж 12 років. Хоча, судячи по тому, як він поводиться, з ним теж не все так просто.
- Дякую за сік, - сказала Ната та подивилась на Антарі, який вже встав.
- Треба доповісти Полковнику. Хоча, нам все одно доведеться пильно стежити за хлопчиком, коли ти його випустиш.
- Я саме думала про це. Він такий войовничий, точно не захоче сидіти на місці.
- І що, є пропозиції?
- Та ні, я ж не знаю ваших можливостей.. Але думаю, для початку необхідно переконати його в тому, що ми не вороги. Або зацікавити чимось, щоб він не поривався втекти постійно.
Антарі уважно подивився на дівчину.
- Ідемо. У Полковника вирішимо, що будемо робити.

Горизонт 9 » Житлові приміщення » Кабінет Полковника

7

Горизонт 9 - Кабінет полковника -> Горизонт 9 - Житлові приміщення

Антарі увійшов у жиле крило. Ця кімната - Ната, ця - Гіас. Я у наступній. Їжу я замовив, тож вам її через деякий час принесуть. - Антарі позіхнув. Я і сам добряче втомився. Слід відіспатись, завтра доведеться показувати хлопцю деякі подробиці роботи слова. А може - і дівчині також.
Свої речі зможете перевезти завтра. Точніше, вам усе привезуть. Крім повного забезпечення, військові непогано платять, тож у місті буде на що і розважитись.
Антарі на мить знову став зібраним та серйозним: Тільки запам'ятайте - ця база, її місцезнаходження та все, що на ній відбувається - прирівнюється до державної таємниці. Тож покидати базу та повертатись можна лише на штатному транспорті. Жодних таксі, попуток та іншого. Машину зможете викликати будь-коли, завтра вам нададуть телефони із номерами, які не відображаються у телефонних мережах. І ще одне. Якщо будете знайомитись із новими людьми - не називайте справжніх імен та будьте пильні.
Антарі підійшов до дверей своєї кімнати. - Доброї ночі.
Він увійшов у свою кімнату. Підійшов до ліжка та скинув піджак. Було жарко, тож він відкрив вікно.
З цих людей ще треба робити бійців, хоча вони не так вже й погано справляються. Схоже, Штомін не був дурнем, якщо обидві особи, на яких він проводив експерименти, вже володіють певними методами самозахисту. Але, вони все ще цивільні і багато чого їм видасться неприємним або неприйнятним. Як і мені спочатку.
Антарі згадував. Вітер дув у лице, як і тоді на полі...

...Він лежав у високій траві. Його підготовка була майже закінчена. Сьогодні проходив фінальний тест. Його закинули на територію у 2 гектари площею. Тут був ліс, 2 невеликі хатини та поле. А ще тут був десяток бійців умовного противника. Озброєні в'язні, яким обіцяли амністію, якщо вони зможуть його вбити. А в нього було лише пусте слово...

...Не дуже приємні спогади. Потім місяць здавалося, що десь на слові все ж лишилося трохи крові. Їм також доведеться через це пройти. Можливо, не так жорстоко, але вони повинні навчитись використовувати слово як зброю, а не як велику сумку. Лише тоді вони досягнуть своєї мети.
Антарі відійшов від вікна та впав на ліжко. - Врешті-решт, світ зміниться. І ми маємо встигнути змінитись разом із ним. Бо інакше у нас буде лише одна дорога...

Отредактировано Antari (2012-06-27 01:16:43)

8

Доброї ночі, - сказав Антарі та зайшов у свою кімнату. Натка та Гіас перезирнулись та зробили те ж саме. Планування кімнати, очевидно, було однакове у всіх трьох. Досить простора кімната, гарний письмовий стіл, велике ліжко, шафа, крісло.. В кутку кімнати стояв невеликий бар, з іншого боку були двері у ванну кімнату. Майже звичайна однокімнатна квартира, тільки кухні не було.
Цікаво тільки, де тут схованка чи сейф.. І, звісно, жучки та камери. , - Ната, прогулючись по кімнаті та уважно розглядаючи її, все ж не помітила нічого такого. Але була більш ніж впевнена, що вони тут є.
Можливо, потім запитаю в Антарі. Цікаво ж. Нехай про всі він не скаже, але хоч про деякі, щоб зрозуміти саму систему їх встановлювання..
Ната подумала, чого хоче більше: повечеряти чи прийняти ванну. Зрештою, вирішила обійтись душем, тому поки їжу ще не принесли, швидко пішла у ванну кімнату. Але щойно струмені теплої води потрапили на її тіло, дівчина забула і про їжу, і про втому. Хвилин десять вона просто стояла і насолоджувалась тим, як вода очищає її тіло, а разом з тим впорядковує думки. В голові складалась досить таки цікава картина подій.
Отже, так. Якщо почати з моменту, коли ми виявили, що я володію словом.. Десь через два місяці після цього його перевели в Горизонт 4, наскільки я зрозуміла. А стара лабораторія тоді вже була пустою, очевидно просто як прикриття. Що ж, це мене не дивує. Полковник сказав "через 2 місяці".. Якраз, коли я поїхала. Мене не було три місяці, хоча мала я бути там на два тижні менше. І в мене не вкладається в голові, як могли в посольстві так по-ідіотськи наплутати з візою. Хіба.. Якщо це було сплановано?.. Але ким, і для чого? Щоб затримати мої пошуки Штоміна, чи навпаки, щоб вберегти мене від його долі? З цим обов"язково треба розібратись. Далі.. Забрали його явно серйозні люди.. Раз змогли викрасти з бази не лише його, а ще й деякі результати досліджень. Хоча, всіх результатів не має ніхто, та й іншим вони видадуться надто абсурдними.. Краще поки що навіть не думати про ті наші експерименти. Але якщо ситуація буде критична, то доведеться скористатись своїми знаннями. Хоч і страшно. Добре, ідемо далі. Ось його забрали, і ось повертаюсь я. Він не лишив практично ніяких підказок. Доступ до його досліджень я матиму обмежений, але мені вистачить, не дарма ж я стільки допомагала з ними. Можливо, я знайду підказку в них...
В голові у Нати вже вибудувався мінімальний план дій. Спочатку її перевірять на те, чи вона не ворог. Це зрозуміло. Напевно, ще будуть якісь тренування. Вона була не проти, заодно покращить свої навички. Поза базою їй необхідно було якимось чином повернутись на квариру, і ще раз побувати в старій лабораторії. На базі ж вона мала побачити досліди і прочитати кілька довідників про те, як вони тут взагалі ведуть справи.
Цікаво, скільки часу це все займе. Необхідно діяти швидко...
Ната вийшла з душу, накинула полотенце та пішла в кімнату. На столі вже стояла вечеря, а ще хотілось чогось випити. Але спершу... Дівчина підійшла до шафи. На щастя, в ній знайшовся халат. Одягнувши його, вона подумала, що пити самій не дуже гарно. Але після такого дня можна було трохи відійти від правил. В барі вона знайшла трохи сливового вина, налила собі третину склянки та почала вечірню трапезу. Діставши ноут, переглянула останні новини, та не натрапивши на щось цікаве, забрала його назад на Слово. Було спекотно, але у вікно періодично вривався приємний літній вітерець. Ната лягла на ліжко, і заснула, навіть не розстеливши постіль.
Прокинулась вона від того, що хтось уважно роздивлявся її, стоячи біля дверей.

9

Антарі дивився на загорнуту у халат і живописно розкидану по ліжку дівчину.
І довго ще ти будеш робити вигляд, наче спиш? - Хлопець посміхнувся. - Сподіваюсь, ти обшукала кімнату на предмет жучків та мікрофонів? Бо якщо ні - хорошого агента з тебе не вийде.
Він присів на ліжко, оскільки інші меблі були поза зоною досяжності.
Бачу блиск в очах, отже - таки шукала. Те, що ти нічого не знайшла - не дивно. Скажу більше, тут нічого і немає. База екранована зовні та з середини. Те, що ти можеш використовувати інтернет та мобільний зв'язок - не показник. Уся інформація проходить через серверний центр бази, інтернет також іде від потужного роутера. Тобто, для того, аби слідкувати за твоїми зв'язками за межами бази, не треба вішати жучки у твоїй ванні, чи ще десь. Все і так знаходиться під контролем. Це - зворотня сторона медалі. Якщо тобі почнуть довіряти - частково стееження буде припинене.

Хлопець потягнувся та встав: А тепер одягайся, через 10 хвилин чекатиму у коридорі.
І ще - забери зі слова усі речі, які не є зброєю. Повір мені, так буде краще.

Антарі вийшов у коридор. Ех, тепер треба розбудити ще одного "бійця"...
Хлопець зайшов у іншу кімнату.
Вставай, малий. Зараз побачимо, на що ти здатний. Викинь все зі слова, лиши зброю.
Він вихопив подушку з-під голови Гіаса.
Я чекатиму у коридорі. Давай, 7 хвилин на сбір, час пішов.
Посміхнувшись, він кинув подушку Гіасу та вийшов у коридор.


Вы здесь » Шлях слова » Горизонт 9 » Житлові приміщення


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно